Knee Active Plus - działanie na co dzień

Knee Active Plus - działanie na co dzień

Redakcja

2016-10-11

1 komentarz

Stawy, czyli ruchome połączenia stawów to szczególnie narażone na kontuzje partie ciała. Na pogorszenie ich stanu ma wpływ wiele czynników, dlatego poza leczeniem już powstałej dolegliwości, postawmy na dobre praktyki, które mogą zapobiec schorzeniom w przyszłości. Poznaj opaskę Knee Active Plus. Działanie jej każdego dnia przynosi mierzalną poprawę sprawności. 

Jak poprawić sprawność stawów na co dzień?

  1. Aktywność fizyczna - regularny ruch wzmacnia kości, mięśnie i pozwala utrzymać ruchomość stawów. Ćwiczenia zapobiegają również ich zesztywnieniu. Nie mówimy tutaj wyłącznie o regularnym uprawianiu sportu, wystarczy codzienna gimnastyka. Idealną dyscypliną jest pływanie i aqua aerobic. 
  1. Równomierne obciążenia - ciężkie zakupy należy rozkładać równomiernie do dwóch toreb, aby w każdej ręce pozostało tyle samo kilogramów. Ciężkie przedmioty (np. meble) należy przesuwać, nie zaś przenosić. A jeżeli już musimy podnieść ciężar, przykucnijmy i podnieśmy się bez schylania pleców.
  1. Dieta śródziemnomorska - to jadłospis, którego podstawą są ryby, drób, owoce i oliwa z oliwek. Regularne spożycie tych produktów poprawia ruchomość stawów, zmniejsza dolegliwości bólowe i redukuje zesztywnienie stawów. Wybierajmy szczególnie takie ryby jak łosoś, makrela, śledź i tuńczyk (bogate w jod, białko, kwasy omega-3), a także czarną porzeczkę (bogatą w witaminę C) oraz oliwę i orzechy włoskie (pełne kwasów omega-3 i wit. E).

Warto również regularnie zakładać opaskę Knee Active Plus, która regeneruje stawy zarówno w dzień, jak i w nocy. Wystarczy założyć opaskę magnetyczną i wykonywać każdą codzienną czynność przed przeszkód, by móc cieszyć się zdrowiem!

Zobacz też

Knee Active Plus opinie 2017

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Knee Active Plus w promocji:
Knee Active Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 331 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

sieradzki

2016-10-25 09:17:36


wiadomo, lepiej zapobiegać niż leczyć. ale prawda jest też taka, że np. osteoporoza to nie jest choroba tylko naturalna kolej rzeczy, tzw. starość. kości po prostu są w gorszym stanie, bo się starzejemy i na to nic specjalnie nie możemy poradzić. ale na pewno taka opaska może pomóc w codziennym poruszaniu się w przypadku kontuzji, która może zdarzyć sie również osobie młodej

Leczenie chorób