Jak zwiększyć libido? Poznaj naturalne sposoby na potencję!

Jak zwiększyć libido? Poznaj naturalne sposoby na potencję!

Redakcja

2016-12-15

brak komentarzy

Jak zwiększyć libido bez preparatów farmakologicznych? Jak zwiększyć popęd seksualny oraz dać dużo więcej zadowolenia ukochanej? – owe pytania zadaje sobie niejeden mężczyzna po 40. Poniżej rozwiązanie: 4 skuteczne metody, aby zdecydowanie bardziej ci się chciało oraz aby twoja oraz ukochanej radość ze stosunku seksualnego była dużo większa.

Poniżej parę łatwych porad, by w twojej sypialni zrobiło się rzeczywiście gorąco!

1. Jak podkręcić libido? Dotykaj ją!

Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które przysłużą się do umocnienia waszej więzi. Amerykańskie ostatnie badania dowiodły, że styczność fizyczna uaktywnia wytwarzanie oksytocyny — substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: zdecydowanie częściej zaczynasz mieć niegrzeczne fantazje.

2. Jak rozbudzić libido? Oglądaj filmy o miłości

Według badaczy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może spowodować, że facet będzie zdecydowanie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Zauważyli oni, że filmy miłosne powiększają ilość progesteronu — hormonu wywołującego rozwój libido — aż o 10 proc.. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie odnalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie pójść spać. My rekomendujemy na przykład Narzeczoną dla księcia.

3. Jak zwiększyć libido? Idź na słońce!

Godzina spędzona na słońcu może podkręcić ilość głównego męskiego hormonu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 proc. — tak mówią badacze z KalifornijskiEgo uniwersytetu. Co więcej światło od promieni słonecznych obniża zakres melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz popęd płciowy. Solarium też tak funkcjonuje. O tym, jak zwiększyć libido z wykorzystaniem promieni słonecznych, świetnie wiedzą mieszkańcy południowych krańców naszego kontynentu: ukrywają się w cieniu wyłącznie przy największych upałach. Gdy temperatura okazuje się znośna, wychodą na zewnątrz oraz cieszą się życiem.

4. Jak zwiększyć libido dietą? Dobre jedzenie oraz dużo więcej cynku

Jeżeli facet konsumuje za mało cynku, jego ciało wytwarza zdecydowanie mniej głównego męskiego hormonu. Wobec tego opłaca się dołączyć do kuracji odchudzającej wiele pokarmów mięsnych, orzechów, nabiału oraz razowego chleba. Nie zapomnij także o wit. C, która pobudza zakres oksytocyny wewnątrz organizmu oraz wspiera pracę gruczołów płciowych.

Gdy zatem pytasz "Jak zwiększyć libido?" nie od razu odpowiedzią musi okazać się słynna Viagra. Sprawność seksualną trzeba poprawić przez szczególnie proste sposoby - sposoby dostępne na wyciągnięcie ręki! 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Leczenie chorób