Doustne leki na impotencję, czyli jak przeciwdziałać skutkom zaburzeń erekcji?

Doustne leki na impotencję, czyli jak przeciwdziałać skutkom zaburzeń erekcji?

Redakcja

2016-09-11

brak komentarzy

Zaburzenia erekcji u mężczyzn objawić mogą się również w wieku 40 lat, oraz u mężczyzn dość młodych. Jak dać sobie radę z ich występowaniem? Na ratunek przybywają między innymi doustne leki na impotencję. 

Zakłócenia erekcji - jak leczyć? 

Dzięki postępom w sztuce lekarskiej pojawia się ogrom skutecznych kuracji leczących tego typu zakłócenia u panów. Mimo wszystko zanim wybierzesz się w sprawie impotencji do specjalisty, wprowadź na początek okeślone modyfikacje do swojego życia i indywidualnych nawyków, np. rzucenie palenia, obniżenie ilości spożywanego piwa, obniżenie poziomu nerwów i stresu przez relaksację, jogę itp., i oczywiście staraj się utrzymać kondycję i smukłą figurę uprawiając systematyczne treningi ruchowe – to wszystko w znaczący sposób pomoże ci uwolnić się od swoich dolegliwości.

Jeżeli owe modyfikacje nie pomogą ci całkowicie uwolnić się od kłopotów z potencją, możesz wypróbować tabletki, oczywiście nie na własną rękę, ale po spotkaniu z specjalistą. Specjalista może przepisać kilka spośród doustnych leków na zaburzenie wzwodu. Oddziaływanie takiego leku polega na tym, iż w odpowiedzi na stymulację seksualną następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych w penisie, tak, by mogło do niego napłynąć więcej krwi. Ta większa ilość krwi w penisie sprawia, że mężczyzna uzyskuje erekcję odpowiednio silną, by całkowicie odbyć stosunek seksualny.

Doustne leki na zaburzenia erekcji to tabletki tzw. 1 linii w kuracji impotencji i u praktycznie wszystkich panów są w całości efektywne. Inne sposoby kuracji dysfunkcji potencji mogą zawierać kuracje pomocą pompy próżniowej, iniekcje do członka, kuracje zaburzenia gospodarki hormonalnej i implanty operacyjne. Z oczywistych powodów nie są to sposoby tak komfortowe jak terapia farmakologiczna z użyciem medykamentów doustnych.

Tabletki na impotencję - jak przyjmować? 

Niezależnie od przyczyny problemów z potencją, zażywając doustne leki na impotencję należy koniecznie przestrzegać paru reguł:

  • stałe zasięgaj porady u specjalisty i wypróbuj lek wyłącznie i tylko w przepisanej przez niego dawce,
  • przenigdy nie stosuj doustnych medykamentów na zakłócenia potencji w kombinacji z jakimikolwiek substancjami, które w swym składzie obejmują azotany,
  • nie łącz tych medykamentów z alkoholem,
  • jeżeli stosujesz beta blokery, zażywaj tabletki na popęd seksualny ze wyjątkową rozwagą,
  • nie zażywaj medykamentów na zakłócenia potencji, jeżeli nie posiadasz absolutnie żadnych kłopotów natury seksualnej powiązanych z libido,
  • jeżeli z jakiegoś względu twoja aktywność natury seksualnej może się łączyć z niebezpieczeństwem dla zdrowia, nie zażywaj owych medykamentów.

Zobacz też

Drivelan opinie 2017


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Leczenie chorób