Co zrobić z wiotką skórą na brzuchu po odchudzaniu?

Co zrobić z wiotką skórą na brzuchu po odchudzaniu?

Redakcja

2016-08-05

brak komentarzy

Rozwiązujemy kłopot skóry pozbawionej sprężystości. Odchudzamy się, głodujemy, katujemy się zajęciami, a gdy wskazówna na naszej wadze spada, ze zgrozą obserujemy, że skóra na naszym brzuchu zwyczajnie sflaczała! Co zrobić z wiotką skórą na brzuchu po odchudzaniu?

A jak nareszcie widzimy rezultaty naszych poświęceń, w naszego głowie (a także na ciele) pojawia się nowy kłopot – skóra po pozbyciu się paru kilogramów. Bez sprężystości, wiotka, paskudnie wyglądająca a także trudna do ujędrnienia. Sprawdź, co robić w trakcie odchudzające, by kłopot pt: skóra po pozbyciu się paru kilogramów nie obejmował ciebie.

Jak prezentuje się skóra po intensywnym a także efektywnym pozbyciu się paru kilogramów wiemy – okazuje się poluzowana bardzo w przestrzeniach, gdzie doszło do najintensywniejszej utraty warstwy tłuszczu: na brzuchu, udach, ramionach. Im dużo więcej nadprogramowych kilogramów zgubiłaś, z tym większą luźną skórą trzeba się uporać a także tym trudniejsze zadanie bezpośrednio przed tobą.

Jeżeli skóra po pozbyciu się paru kilogramów okazuje się w zbyt złym stanie, by ją wymodelować będziesz musiała poddać się zabiegowi chirurgicznemu.

Właściwe produkty

Najprostsza metoda, by wymodelować skórę, to używanie właściwych kosmetyków. Mogą to okazać się produkty uelastyczniające, z odrobiną alg morskich lub nawilżające - stosownie nawilżona skóra staje się zdecydowanie bardziej jędrna. 

Stosuj peelingi

Co zrobić z wiotką skórą na brzuchu po odchudzaniu? Stosuj ujędrniające peelingi i masaż! Za ich pomocą pobudzisz mikrokrążenie, a także ujędrnisz ciało. Warto też wypróbować polewanie się pod prysznicem naprzemiennie wodą ciepłą i zimną.

Ćwicz

Aktywność wzmocnią twoje tkanka mięśniowa a także wpłyną na sprężystość skory. 

Szczyp się

Szyp swoja skórę w przestrzeniach, gdzie najbardziej brakuje jej jędrności. Za pomocą temu pobudzisz mikrokrążenie a także powiększysz giętkość.

Uważaj na to, co jesz

Z dużą starannością komponuj swój jadłospis. Zadbaj, by mieściło się w niej wiele jarzyn, owoców. Stroń od trunku a także kofeiny. Jeżeli stale jesteś na diecie, nie zapominaj, że szybka utrata nadprogramowych kilogramów w cale nie okazuje się świetna również na rzecz twojego zdrowia, jak także prezencji. Chudnij stopniowo, ale regularnie - mniej więcej 2 kg na 2 tygodnie. W ten sposób nie będziesz musiała zastanawiać się, co zrobić z wiotką skórą na brzuchu po odchudzaniu.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Pielęgnacja ciała