Efektywny fitness: suplementy dla kobiet

Efektywny fitness: suplementy dla kobiet

Redakcja

2016-08-11

2 komentarze

Odpowiednio zbilansowana dieta winna dostarczyć ciału pań wszelkich niezbędnych do odpowiedniego działania elementów. Ciężko jest jednak skomponować samemu posiłki tak, aby zawierały wszystkie składniki. Dotyczy to w szczególności kobiet aktywnych fizycznie. Jakie suplementy dla kobiet okażą się odpowiednie?

Efektywny fitness to.. probiotyki, omega 3, magnez i wit D

Stan mikroflory jelitowej nie jedynie oddziałuje na komfort trawienny ale też może wpływać na szybszą przemianę materii.

Omega 3

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 rzadko występują w naszej diecie pomimo wielu posiadanych korzyści. Oddziałują przede wszystkim na dobrą formę psychiczną (polepszają samopoczucie).

Magnez

Pozytywnie rzutuje na działanie układu nerwowego, działa relaksująco, przeciwdepresyjnie a także redukuje objawy PMS.

Witamina D

Suplementacja w okresie jesienno-zimowym w zasadzie musi znajdować się standardem. Głównym źródłem owej wit. są promienie od promieni słonecznych, o którzy dzięki znaczna część roku na nieszczęście trudno. Co istotne, eksperymenty naukowe wykazują, że panie z wyższym poziomem wit. D w ciele, bez wątpienia lepiej reagują na zabiegi na odchudzanie. Sprawi, ze nasz fitness będzie efektywny.

Wapń

Pierwiastek ten „współdziała” z wspomnianą wyższej witaminą D. Oprócz tego, że wpływa na nasze kości i zęby, to również bierze udział w przewodnictwie nerwowym a także aktywacji wielu enzymów nadzorujących nasz metabolizm, skurczu tkanki mięśniowej, pełnej regeneracji po treningu a także krzepliwości krwi. Jest również sporo prac badawczych naukowych wskazujących na istotną rolę wapnia w przepisów wagi.

Powyżej opisane suplementy dla kobiet mogą pomóc w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Wpłyną na zwiększenie siły i energii oraz dostarczą niezbędnych witamin. Są one ważne szczególnie przy treningu, aby był on efektywny. Fitness wspomagany więc przez suplementy dla kobiet będzie łatwy i przyjemny.


Dodaj komentarz

Komentarze

jswelldone

2016-08-16 15:48:07


no bo to cukier przeciez

diego011

2016-08-12 07:46:06


kiedyś mojej siostrze wpadło do głowy brać glukozę po fitnesie - brała przez 2 miesiące, przytyła 6 kg xD

Tabletki na odchudzanie