Tabletki na odchudzanie Meridia działają jak narkotyk

Tabletki na odchudzanie Meridia działają jak narkotyk

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Tabletki na odchudzanie Meridia działają w sposób dalece wykraczający poza zwykłe zredukowanie nadwagi. Ten nielegalny dziś lek nadal można zakupić m.in. przez internet. Osoby chcące błyskawicznie stracić na wadze przestrzega się przed niekorzystnym ich wpływem.

Apteki wycofały się z dystrybucji Meridii, leku na zrzucanie nadwagi, który może być szkodliwy dla naszego zdrowia a także życia. Tabletki na odchudzanie Meridia działają bowiem podobnie jak narkotyki określane jako „speed” - niebezpiecznie przyspieszają bicie serca, co może doprowadzić nawet do zgonu. Resort zdrowia a także wytwórca leku zdecydowali o ich wyeliminowaniu po podaniu do wiadomości publicznej informacji o niebezpiecznych skutkach ubocznych Meridii.

Jednak nadal propaguje się a także sprzedaje substytuty Meridii, równie ryzykowne jak ona!

Meridia – skutki uboczne, których nie da się zignorować

Meridia, modny lek na zrzucanie nadwagi, może być przyczyną zawału mięśnia sercowego, udaru, a nawet zgonu. Przestrzega przed tym m.in. Europejska Agencja Leków, która rekomendowała wycofanie medykamentu z dystrybucji. Resort zdrowia również ostrzegł o tym chorych a firma wytwarzająca lek porozsyłała do aptek komunikaty o anulowaniu dystrybucji. Jednak, apteki (szczególnie internetowe, które często stanowią jedynie sklepy internetowe a nie renomowane apteki) nadal proponują substytuty Meridii. Są to: Zelixa, Lindaxa, Afibon, Ectiva, Minimacin, Minimectil, Obesan, Sibutral, Zelium. Wszystkie posiadają sibutraminę, bezpośrednio przed którą ostrzega Unia. Eksperci nie posiadają wątpliwości - powinno się je jak najprędzej wycofać z uwagi na ryzyko działań ubocznych. Tych szkodliwych medykamentów z narkotyczną sibutraminą jest dużo więcej. A na nadwagę nie ma korzystniejszego lekarstwa aniżeli ograniczanie konsumowanych kcal a także treningi.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Tabletki na odchudzanie