Suplementy diety na płaski brzuch - przyspiesz efekty diety i treningów

Suplementy diety na płaski brzuch - przyspiesz efekty diety i treningów

Redakcja

2016-08-08

1 komentarz

Suplementy to wspaniałe uzupełnienie ciężkiej pracy nad płaskim brzuchem. Pamiętajmy, że używać można ich tylko wtedy, gdy jednocześnie stosujemy odpowiednie ćwiczenia oraz zbilansowaną i zdrową dietę.

Jakie suplementy są dobre na płaski brzuch?

Spalacze termogeniczne

Efekt ocieplenia organizmu to stary sposób na ulepszenie swojego treningu, a więc i szybsze osiągnięcie płaskiego brzucha. Do tej kategorii należą głównie kofeina, synephrina HCL oraz johimbina. Używając suplementów z tymi składnikami szybciej pozbędziemy się niewygodnych fałdek.

Suplementy blokujące tłuszcz

Istnieją również specjalne środki blokujące przyswajalność tłuszczy z pożywienia. Zawierają one m.in. chitosan. Chitosan zapobiega trawieniu tłuszczy, przez co nie odkładają się one w formie tkanki tłuszczowej np. w okolicach brzucha.

Suplementy blokujące cukier

Podobnie jak blokery tłuszczu, suplementy te chronią przed metabolizowaniem węglowodanów w organizmie. Poszukując tego typu specyfików najlepiej szukać w ich składzie ekstraktu z białej fasoli, który skutecznie hamuje trawienie cukrów.

Regulatory tarczycy

Często kłopoty z tarczycą mogą być przyczyną spowolnionego metabolizmu. Spowolniony metabolizm oznacza zaś tendencje do szybszego tycia – mimo racjonalnej diety. Specjalne regulatory tarczycy pomogą w wyrównaniu jej pracy, a więc i w ustabilizowaniu przemiany materii. Częstym składnikiem takich regulatorów jest modna ostatnio forskolina, której największą dawkę zawiera popularny Forskolin.

Produkty zmniejszające łaknienie

Masz problem z nadmiernym apetytem? Zastosuj spalacze zmniejszające łaknienie. Dzięki nim zdołasz oprzeć się wszelkim jedzeniowym pokusom. Na ogół takiego typu preparaty zawierają w sobie tajemny składnik o nazwie Hoodia Gordonia. Tłumiąc niepohamowane łaknienie łatwiej będzie Ci uzyskać efekt płaskiego brzucha.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Kankusta Duo Forte w promocji:
Kankusta Duo Forte
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 190 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

edytamatusiak2

2016-08-12 07:48:16


a ten forskolin faktycznie działa? czy ktoś go stosował może i mógłby się wypowiedzieć?

Tabletki na odchudzanieTreningiDiety