Jak pomóc sobie w odchudzaniu, czyli Forskolin i skuteczność suplementów diety

Jak pomóc sobie w odchudzaniu, czyli Forskolin i skuteczność suplementów diety

Redakcja

2016-09-14

brak komentarzy

Czy spędzając kolejną godzinę na ćwiczeniach zastanawiałaś się, jak jeszcze możesz sobie pomóc? Czy naprawdę piękna figura to efekt samych restrykcyjnych diet oraz męczących treningów? Czy istnieją lepsze sposoby na jędrne, smukłe i apetyczne ciało? Istnieją! Jednym z takich sposobów jest Forskolin - skuteczność tego naturalnego suplementu diety potwierdzają przede wszystkim ludzie, tacy jak my, zwyczajni. Do tego jest to preparat 100% bezpieczny dla alergików i astmatyków.

Forskolina - czy działa?

Forskolina, czyli ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, działa na wielu różnych płaszczyznach, ale najważniejszą jest dla nas jej funkcja wyszczuplająca. Forskolina przede wszystkim sprawia, że szybciej spalamy tłuszcz, a więc sprawia, że po prostu chudniemy. Dzieje sie tak m.in. poprzez produkcję cAMP - substancji, która przenosi tłuszcz prosto do tkanki mięśniowej, która “używa” go do produkcji energii. Dzięki temu tłuszcz znajduje swoje właściwe zastosowanie - zamiast być magazynowany, staje się nieocenionym paliwem dla maszyny, jaką jest nasze ciało. Pomaga w tym również wzmożenie produkcji enzymów, które tłuszcz zamieniają na mięśnie, a także jednego specjalnego enzymu, czyli AC, ściśle związanego z błonami komórkowymi.

Forskolina - funkcje nie tylko odchudzające

Forskolina pomaga również w innych dolegliwościach. Np. stanowi doskonały lek dla astmatyków, a także osób borykających się z problemami skórnymi, takimi jak np. egzema, liszaje czy łuszczyca. Do tego pomóc może osobom o zwiększonym ciśnieniu a także tym, które często napotykają na problemy ze stanami zapalnymi. Dziś potwierdza się również antyrakowe działanie, jakie wykazuje Forskolin. Skuteczność wychodzi zatem dalece poza zwykły efekt wyszczuplający, dzięki czemu specyfik zaleca się nie tylko w przypadkach otyłości.

 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 170 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Tabletki na odchudzanieDiety