Forskolin - opinie ekspertów są jednoznaczne

Forskolin - opinie ekspertów są jednoznaczne

Redakcja

2016-08-23

brak komentarzy

Odchudzanie to wymagający proces, który narzuca na nas cierpliwość, wytrwałość w dążeniu do celu oraz ogrom samozaparcia. Na szczęście, rynek suplementów rozwija się na tyle prężnie, że każdego roku pojawiają się na nim kolejne propozycje wsparcia w odchudzaniu. Jedną z nich jest suplement na bazie pokrzywy indyjskiej Forskolin. Opinie ekspertów są jednoznaczne!

Skuteczność forskoliny

Podstawą kapsułek jest substancja aktywna forskolina, która pobudza produkcję cyklicznego AMP (cAMP). To właśnie poziom enzymu warunkuje szybkość spalania tkanki tłuszczowej. Im wyższe stężenie cAMP, tym więcej tłuszczu zostanie zredukowana! 

Badania są jednoznaczne

Skuteczność działania suplementu Forskolin została potwierdzona badaniami naukowymi. Najistotniejsze z nich przeprowadzono przez zespół Bristow’a i Ginsburg’a. Wówczas wykazano, że substancja aktywna forskolina zwiększa poziom cAMP nawet sześciokrotnie. Co to oznacza w praktyce? Twój organizm spala nawet 600% razy więcej tkanki tłuszczowej w porównaniu do innych suplementów. 

Aby potwierdzić skuteczność suplementu wykonano badania na reprezentatywnej grupie. Połowa badanych przyjmowała codziennie 50 mg Forskolinu, zaś pozostali tabletki placebo. Po miesiącu zanotowano spektakularne wyniki! W grupie placebo średni spadek wagi wynosił raptem 0,5 kg, zaś w grupie przyjmującej forskolinę osoby zgubiły nawet 4,5 - 5 kg tłuszczu, czyli ponad 9 razy więcej!

Poznaj właściwości suplementu Forskolin i zdecyduj się na walkę o szczupłą sylwetkę. Okazuje się, że to łatwiejsze niż myślisz! Skorzystaj ze specjalnego rabatu i zamów Forskolin w sklepie dystrybutora:

Zobacz też

Forskolin opinie 2017

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 165 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Tabletki na odchudzanieTreningiDiety