Forskolin na odchudzanie: czy pokrzywa indyjska naprawdę działa?

Forskolin na odchudzanie: czy pokrzywa indyjska naprawdę działa?

Redakcja

2016-07-27

2 komentarze

Forskolin to suplement na odchudzanie, który z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze zadowolonych osób. A to dlatego, że jest po prostu skuteczny. Zawarta w jego składzie pokrzywa indyjska charakteryzuje się ty, że wytwarza enzymy trawienne, dzięki czemu przyspiesza proces przemiany materii, a także wspomaga rozpad komórek tłuszczowych.

Forskolin swój triumf świeci nie tylko w Polsce, ale już i na całym świecie. Przeprowadzone w Instytucie Zdrowia Uniwersytetu Kansas (2005) badania na grupie osób z BMI>26 udowodniły, że pokrzywa indyjska odgrywa istotną rolę w procesie odchudzania. Jest przy tym też całkowicie bezpieczna dla organizmu, gdyż nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

Jak działa forskolina?

W skład tabletek Forskolin wchodzi bardzo dużo składników, m.in.:

  • zielona kawa,
  • garcinia cambogia,
  • morwa biała,
  • wyciąg z suszu malin,
  • szafran

jednak to właśnie pokrzywa indyjska, wraz z forskoliną, odgrywa najważniejszą rolę. Czy pokrzywa indyjska działa? Tak! Jej skuteczność w walce z kilogramami została udowodniona naukowo przez dwóch wybitnych badaczy – Bristowa i Ginsburg'a. Forskolina jest substancją aktywizującą produkcję enzymu cyklicznego AMP, od którego zależy szybkość metabolizmu tkanki tłuszczowej. A im wyższe stężenie cAMP, tym więcej tłuszczu ulega spaleniu. Współpraca forskoliny z innymi składnikami preparatu wpływa na kompleksowość kuracji odchudzajacej oraz jej wysoką skuteczność.

Syci i stymuluje

Zawarte w kapsułkach ekstrakty roślinne zapewniają uczucie sytości, działają stymulująco, jak również uzupełniają niedobór energii, który jest częstym problemem podczas odchudzania. Zawarte w tabletkach ekstrakty roślinne zapobiegają ponadto magazynowaniu tłuszczu w komórkach, a także hamują napady głodu oraz przyspieszają spalanie zbędnych kalorii. Działanie tabletek Forskolin jest więc całościowe, czyli bardziej skuteczne niż działanie innych tabletek, ograniczających się do jednego tylko aspektu – do spalania tkanki tłuszczowej, minimalizowania łaknienia czy niewchłaniania tłuszczów dostarczanych przez pokarm.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 166 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

wozniak

2016-08-12 07:51:31


na opakowaniu nie było przeciwwskazań czyli raczej można

karinazaborska

2016-08-02 12:29:28


czy można to stosować z tabletkami antykoncepcyjnymi?

Tabletki na odchudzanie