Forskolin - efekty, po których zakochasz się w pokrzywie indyjskiej!

Forskolin - efekty, po których zakochasz się w pokrzywie indyjskiej!

Redakcja

2016-09-14

brak komentarzy

Pokrzywa? Na odchudzanie? Oczywiście, że tak! W tym sezonie jednym z najbardziej popularnych suplementów diety wspomagających żmudny proces utraty wagi jest Forskolin. Efekty jego stosowania zaskoczą nawet największego niedowiarka. Wałeczki na brzuchu? Obfite uda? Nieestetyczne ramiona? Forskolin poprawi nie tylko wygląd Twojego ciała, ale i przy okazji przyczyni się do polepszenia całej kondycji psycho-fizycznej.

Co zawiera Forskolin?

Forskolin to preparat 100% bezpieczny, bo 100% naturalny. Jego główną substancją aktywną okazuje się obco brzmiąca forskolina. Forskolina to wyciąg prosto z pokrzywy indyjskiej, nazywanej często tez pochwiatką lub koleusem. Jak sama nazwa wskazuje, jest to roślina pochodząca z terytoriów charakteryzujących się klimatem subtropikalnym, spotkać można ją wiec w Indiach, Nepalu, Birmie oraz Tajlandii. Ekstrakt z pokrzywy to wbrew pozorom nie wymysł nowoczesnych naukowców, ale substancja stosowana od dawien dawna w tradycyjnej medycynie hinduskiej. Używano jej m.in. jako leku łagodzącego zapalenie pęcherza moczowego i skurcze żołądka. Często stosowano ją również w celach usprawnienia działania mięśnia sercowego.

Forskolina - enigmatyczna nazwa, sprawdzone właściwości

Skąd taka nazwa? Nazwa pochodzi od nazwiska fińskiego botanika - Petera Forskala, który przeprowadzał badania dot. funkcjonowania forskoliny i jej wpływu na ludzki organizm. To ona odpowiedzialna jest za przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, która wykorzystywana jest przez nasze ciało jako energia. Zawarta w kapsułkach forskolina stanowi główną substancję czynną suplementu o nazwie Forskolin. Efekty jego działania obejmują m.in. zahamowanie łaknienia oraz znaczną poprawę przemiany materii, czego ostatecznym wynikiem jest bezpieczna i równomierna redukcja wagi.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin w promocji:
Forskolin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 157 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Tabletki na odchudzanie